נעליים אורטופדיות

מדרסים לריצה

נעליים אורטופדיות לנשים וגברים בהתאמה אישית

אי נוחות גופנית יכולה להיפתר בעזרת נעליים אורטופדיות מתאימות למבנה כף הרגל של כל אחד מאתנו. מנח כפות הרגליים על הקרקע הוא הסיפור האמיתי שעליו מתבסס כל התפקוד היומי שלנו בכל פעילות, מישיבה ושכיבה ועד הליכה, ריצה ונשיאת משאות. ללא קשר יציב ונוח עם הקרקע שעליה אנחנו עומדים גם לרגליים לא נוח והן אלה שנושאות עליהן את משקל הגוף וקובעות את איכות התפקוד שלו. הוויתור על נעליים בריאות לרגל ולגוף גורם לנו לשלם מחיר יקר בבריאות ובנוחות הגוף כולו הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. למרבה הצער, בעיות מסוימות שנגרמות בגלל הליכה בנעליים לא מתאימות לכם הופכות להיות כרוניות, כמו דרבן או שחיקת ברכיים ומפרקים ואפילו כאבי גב תחתון. חשוב לזכור כעת וכמה שיותר מוקדם שמה שהגוף התרגל אליו הוא מתקשה לשנות.

לפגישת אבחון התקשרו

או מלא פרטייך

תנועה בריאה מתחילה ברגל

ללא נעליים נוחות שעושות עבודה אמיתית בנשיאת הגוף ובתמיכה בו ובכל פעולה, לא נוכל לנוע בצורה בריאה וטובה ולכן ההשלכות יהיו קשות בכל יום ויצטברו עם השנים. למעשה, רוב האנשים מרגישים בשלב זה או אחר של חייהם את ההשלכות כשהם מוותרים על נעליים לא נוחות לטובת נעלי נוחות. אלה נעליים אורטופדיות לכל דבר, משום שמלכתחילה הן בנויות בצורה בריאה ונכונה יותר. הכאבים מתחילים כאשר אנחנו מגיעים הביתה וחולצים נעליים, מתיישבים באנחה ומשחררים את הרגליים מבלי להבין שיש לזה קשר ישיר גם לכאבי גב וברכיי. עמידה והליכה לא נוכחות גורמות לשלד נוקשה שמתעקם עם הזמן כדי לפצות את עצמו על מנח כפות רגליים לא נכון ועל ההתעוותות בכל פעם שאנחנו הולכים ולרגל אין מקום בתוך הנעל. לאחר שנים, משלמים על כך בשחיקת סחוסי הברכיים והירכיים כאשר מופעל לחץ לא שווה ולא מאוזן על ברכיים שמנסות לקחת מכפות הרגליים חלק מהנטל וזה לא מסייע להן.

המומחים קובעים – לרגל מגיע מקום משלה

תכנון נעליים בריאות נעשה על ידי מומחים שמכירים את מבנה כף הרגל ומעניקים לה את המקום הראוי לה ואת התמיכה האיכותית שנחוצה לה על מנת שתבצע את תפקידה כפי שהטבע התכוון לו. יש חשיבות רבה לנעליים כאלה משום שללא נעל מרווחת שבנויה נכון מכף הרגל ועד קצה האצבעות לא יצליחו כלל להבטיח שהרגל תנוע כמו שצריך והגוף יוכל לנחות נכון בכל חבטה והנחת כף רגל עם כל צעד שהוא עושה. להלן כמה הסברים נוספים על הבעיות שגורמות נעליים לא נוחות ולא נכונות למי שמתעקש על אופנתיות ללא נוחות. החשיבות בנעליים אורטופדיות מהרגע הראשון נעוצה בכך שלגוף יש צורך להסתגל ולשקם את עצמו ולכן הוא יעשה הכל כדי לאותת לכם שמשהו לא בסדר.

הגוף מלמד את עצמו לא לסבול

מבנה כפות הרגליים מחייב יחס מכבד לעדינות שלהן ולכך שהתפקיד שלהן כמעט כפוי טובה משום שהוא מובן מאליו. אף אחד לא מקדיש הרבה מחשבה לכך שאם יש סוליה נוחה ותומכת עם מרווח נכון ומספיק לאצבעות ולכל העצמות כדי שלא יעלו אחת על השנייה, זה אומר גם שהגוף מרגיש מספיק נוח ולא צריך לעסוק במנח הלא טבעי שלו. כשהגוף לא מקבל את התמיכה הטובה והמתאימה לו הוא מתחיל לתקן את המצב משום שהוא בנוי למעשה כדי למנוע כמה שיותר נזק. כך הוא מאותת לכם בכאבי גב תחתון וברכיים שיש משהו שחובה לשנות וכך הוא גם מגיב כאשר מתעלמים ממנו וממשיכים לוותר על נעליים אורטופדיות. בסופו של דבר, הוא יפצה את עצמו על היציבה הלא טובה והגוף יגיב בצורת דלקות גידים מסביב לעצמות כף הרגל שלא מקבלות מקום ולכן תפתחו דרבן, השלד עצמו יגיב בשחיקה מוגברת של סחוסים במפרקים שיצטרכו לשאת משקל לא סביר. לכן גם תרגישו את הכאבים הופכים להיות חלק יומי ובלתי נפרד משגרת החיים שלכם בכלל.

מה עושים במקרה של כאבים?

אפשר למנוע כאבים רבים ובעיות אורטופדיות באמצעות בחירת נעליים נכונה, שהן נעליים אורטופדיות שמתאימות למבנה כף הרגל שלכם. כדי להגיע לזה מומלץ להיעזר במומחים בלבד, משום שיש כמה דרכים לפתור את זה. יש נעליים שמתאימים לכם בחנות מומחים כמו שלנו, כדי לבדוק בדיוק איזה דגם נוח ונכון למידות שלכם, ויש כמובן תמיד אפשרות להתאים מדרסים. אבל גם ללא התאמת מדרסים אישיים חשוב לדעת מהו מבנה כף הרגל שלכם משום שמומחים לנעליים אורטופדיות מכינים דגמים שונים שמתאימים לשונות שמאפיינת כל אחד מאתנו. יש מי שיש לו בעיות בהתאמת מידת רוחב למידת אורך ויש מי שיש לו רגליים שזקוקות לתמיכה גדולה יותר משום שמשקל הגוף שלו דורש. זאת. מה שחשוב לזכור הוא שמבחר הנעליים היום עצום והוא מתאים לכל מטרה ולכל סגנון, לכל טעם אישי וגם לכל שעה ביום. יש נעליים בריאות שמתאימות לשעות העבודה וגם לשעות היום ויש נעליים שמתאימות לאירועים, לגברים, לנשים ולילדים, ולכן אין סיבה יותר להתפשר על איכות הנעליים שלכם.

איך מקבלים מדרסים בהתאמה אישית?

1

שיחה אבחון ראשונית – מלאו פרטים בטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם.

2

פגישת אבחון ללא התחייבות – הפגישה באחד הסניפים: בראשון לציון או בירושלים.

3

לקיחת מידות למדרסים נעשית בתבנית ספוג – ללא נשיאת משקל.

4

בניית המדרס נעשית בבית המלאכה המקצועי בראשון לציון. כל תהליך הבניה הוא ידני: תבנית הגבס, העיבוד, מתיחת החומרים, היציקה והפיניש.

5

בסוף התהליך תקבלו מדרס בנוי בהתאמה אישית.

6

ליווי ומעקב – אצלנו אתם זכאים לליווי ומעקב במשך כל תקופת האחריות, תוך התאמות מזעריות ומדויקות ביותר בהתאם לצרכים, ללא תוספת תשלום. פגישת המעקב הראשונה תקבע תוך 3 שבועות.

החזר כספי מקופת החולים שלך*

כללית

מבוטחי כללית? מגיע לכם 420 ₪

החזר של 420 ₪ למבוטחי כללית מושלם ופלטינום על כל סוגי המדרסים האורטופדיים. יש להצטייד בהפנייה מרופא משפחה או מאורטופד לקבלת ההחזר.

מאוחדת

מבוטחי מאוחדת? מגיע לכם 500 ₪

החזר של 500 ₪ למבוטחי מאוחדת עדיף ושיא על כל סוגי המדרסים האורטופדיים. יש להצטייד בהפנייה מרופא משפחה או מאורטופד לקבלת ההחזר.

כפוף לתקנון של קופת החולים*

לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות

מלא פרטייך או התקשר לטלפון

לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות ופרטים נוספים השאירו פרטים או חייגו עכשיו: