מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים מבית מירב מכונים אורטופדיים

קורה לא פעם שאת המפגש הראשון עם בעיות אורטופדיות אנשים עושים כשהן מתגייסים לצבא ונתקלים בעומס הגדול שמוטל על כפות הרגליים. אם עברתם את כל הילדות וההתבגרות מבלי להזדקק לנעליים אורטופדיות למרות שאתם סובלים מבעיות קלות, הרי שרוב הסיכויים הם שבצבא דווקא תיתקלו בצורך להתאים לעצמכם נעליים או מדרסים. זה מה שיקל עליכם לעבור את התקופה ללא פציעות ובעיות שישפיעו על כל השלד וגם ימנעו את הכאבים והיבלות שנעליים לא מתאימות גורמות.

לפגישת אבחון התקשרו

או מלא פרטייך

נעליים הן הציוד החשוב ביותר לחייל

זה לא משנה אם אתם חיילים קרביים או חיילים ביחידות עורפיות. הצעידה והעמידה על הרגליים ומילוי משימות פיזיות רבות משותפות לכולם ולכן נעליים נוחות הן חיוניות. הצבא מזמין כבר שנים רבות נעליים בריאות ונוחות אולם המטרה שלהן היא יותר להגן על הרגל בזמן לחימה ופעילות בשדה מאשר לספק לרגל מנח נוח ונכון ויציבה שמתאימה גם לבעלי בעיות אורטופדיות. משום כך, חיילים רבים נזקקים להתאמה אישית של הנעל הצבאית התקנית שלהם ומגיעים לקבלת סיוע מקצועי במרכזי מירב מכונים אורטופדיים. האפשרויות המגוונות של מדרסים לחיילים מתאימות גם לנשים וגם לגברים ולכל סוג נעל לכל חייל, קרבי או עובד משרד.

חשיבות המדרסים לבעלי מבנה כף רגל בעייתית

מדרסים אורטופדיים נועדו לתקן ליקויים בכף הרגל כדי שתוכל למלא את התפקיד שלה בצורה נכונה ונוחה. הרגל משמשת נקודת החיבור בין הגוף לאדמה והיא אמורה לשאת עליה את משקל הגוף וגם לבלום זעזועים כאשר הגוף נוחת בכל צעד על הקרקע ומתקדם בצעידה. כשאין תמיכה טובה הקשת של כף הרגל מתקשה לעשות זאת פעמים רבות מבלי לסבול מעיוותים ומכאבים ומתופעות שונות נוספות שנגרמות בגלל הניסיון של הרגל להתאים את עצמה לנעל. מדרס מונע זאת ומאפשר לה את המרווח והמצע הנכון שעליו היא מונחת מבלי לגרום לה למצוקה. התוצאה: הליכה בטוחה ונוחה ללא כאבים ועיוותים, יציבה טובה ושיווי משקל, יכולת לצעוד למרחקים מבלי לסבול ומבלי לפתח בעיות עור וכלי דם.

חשיבותם של מדרסים לחיילים

חיילים נדרשים למאמץ רב ולעמוד בעומס כבד על הגוף ובעיקר על הרגליים. מעמידה ממושכת במסדרים ובשמירות ועד צעידה וריצה בשדות. הרגליים חייבות להיות מעוגנות ומקובעות בנעליים הגבוהות והנוחות שהן תקניות ובנויות לפי האנטומיה של הרגל אבל לא מתאימות לכל אחד. חיילים רבים מרגישים את הכאב ואת המצוקה שבנעילת נעליים צבאיות לכל משימה ובגלל זה נדרשים להם מדרסים לחיילים ראשון לציון כדי שיוכלו לעמוד במשימה. בלי המדרסים הרגל אינה מונחת טוב, אינה מקבלת את המקום הנכון והמרווח לכל אצבע ולכל עצם, לא מקבלת תמיכה לקשת כף הרגל וגם לא יכולה לבצע את הניתור, הקיפול והכיפוף הנדרשים לצעידה. צעידה ממושכת מקשה עליהם עוד יותר וכך נוצרות הבעיות של שפשפת בכף הרגל, צמיחת יבלות ובעיות נוספות בזרימת הדם בכלי הדם שנלחצים לא נכון בגלל הגפה והסוליה. מדרסים אמורים לפתור את כל זה ולהקל על הרגליים.

מה קורה כשאין מדרסים?

יש קשר מובהק בין פציעות של חיילים לבין נעליים לא מתאימות להם ולא מותאמות אישית. מדרסים לחיילים ירושלים מונעים כל כך הרבה בעיות במיוחד לאלה שצריכים לעשות עבודה קשה ולעמוד על הרגליים שעות. זה נכון במיוחד למי שנמצא בתפקידי לחימה. היום ברורה חשיבותם של מדרסים לחיילים קרביים, משום שהם עוזרים להם לתפקד טוב יותר בזמן האימונים ובשעת מילוי תפקידם הקרבי. הפציעות מגוונות ויכולות לנוע מבעיות בקרסוליים, שברי מאמץ, קריעת גידים ורצועות, בעיות ברכיים ושחיקת סחוסים, בעיות מפרקים ושלד, כאבי גב בגלל יציבה לא נכונה וכאבי שרירים.

כיצד מדרסים עוזרים לחיילים?

המדרסים נותנים לחיילים את המנח הנכון והנוח ביותר לכף הרגל, כשהם מקבעים את הקרסול שלהם ומייצבים אותו. זה חשוב במיוחד בגלל אופי הפעילות שלהם שבה הגוף שלהם פעיל מאוד וזקוק לתמיכה נכונה וליציבה בטוחה כדי לשאת משאות כבדים בכל מיני תנוחות. המדרסים מתאימים לכולם ולא רק לבעלי בעיות אורטופדיות משום שכולם זקוקים לתמיכה נוספת בזמן מטלות כבדות מהרגיל. כך, הם יוכלו להיות יציבים על קרקע ומשטחים שונים, לא לאבד שיווי משקל, לשמור על יציבה נכונה שלא תגרום לכאבי גב ושרירים ותמנע שברי מאמץ וקריעת רצועות וכדומה. כתוצאה מכך כל הביצועים ישתפרו ובריאותם של החיילים תשתפר ולא תגרום להשבתתם מפעילות לתקופות שונות.

איך מקבלים מדרסים בהתאמה אישית?

1

שיחה אבחון ראשונית – מלאו פרטים בטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם.

2

פגישת אבחון ללא התחייבות – הפגישה באחד הסניפים: בראשון לציון או בירושלים.

3

לקיחת מידות למדרסים נעשית בתבנית ספוג – ללא נשיאת משקל.

4

בניית המדרס נעשית בבית המלאכה המקצועי בראשון לציון. כל תהליך הבניה הוא ידני: תבנית הגבס, העיבוד, מתיחת החומרים, היציקה והפיניש.

5

בסוף התהליך תקבלו מדרס בנוי בהתאמה אישית.

6

ליווי ומעקב – אצלנו אתם זכאים לליווי ומעקב במשך כל תקופת האחריות, תוך התאמות מזעריות ומדויקות ביותר בהתאם לצרכים, ללא תוספת תשלום. פגישת המעקב הראשונה תקבע תוך 3 שבועות.

החזר כספי מקופת החולים שלך*

כללית

מבוטחי כללית? מגיע לכם 420 ₪

החזר של 420 ₪ למבוטחי כללית מושלם ופלטינום על כל סוגי המדרסים האורטופדיים. יש להצטייד בהפנייה מרופא משפחה או מאורטופד לקבלת ההחזר.

מאוחדת

מבוטחי מאוחדת? מגיע לכם 500 ₪

החזר של 500 ₪ למבוטחי מאוחדת עדיף ושיא על כל סוגי המדרסים האורטופדיים. יש להצטייד בהפנייה מרופא משפחה או מאורטופד לקבלת ההחזר.

כפוף לתקנון של קופת החולים*

לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות

מלא פרטייך או התקשר לטלפון

לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות ופרטים נוספים השאירו פרטים או חייגו עכשיו: